Правила прийому на магістерські програми

До уваги вступників!

Приймальна комісія Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника додатково повідомляє: враховуючи обставини, в яких здійснюється вступна кампанія цього року, ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб усі бажаючі отримати вищу освіту могли вступити на навчання до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Відповідно в Університеті є можливість коригувати ліцензійні обсяги для вступників на усі спеціальності* та освітні програми*, збільшуючи їх по мірі необхідності. Якщо кількість бажаючих вступити на певну освітню програму буде перевищувати наявну кількість місць (наявний ліцензійний обсяг), Університет має можливість переглянути цю кількість та збільшити її в ході вступної кампанії, що забезпечить додаткові можливості для вступників стати студентами та реалізувати себе для розбудови та зміцнення нашої держави.

* крім спеціальностей 081 Право та 227 Терапія та реабілітація

Контактуйте із відбірковими комісіями Університету (телефони та адреси відбіркових комісій факультетів Університету) та слідкуйте за статусом заяв (переглянути роз’яснення по статусах)  у своїх кабінетах.

Пропонуємо ознайомитися із короткою інструкцією щодо правил прийому у магістратуру, у якій ви отримаєте відповіді на запитання “які іспити необхідно складати при вступу у магістратуру? Які документи подавати? Як зареєструватися для вступу? Як вступити у магістратуру, якщо я уже маю диплом спеціаліста чи магістра?”. Перейти за посиланням.

Правила прийому до магістратури у 2023 році

Мотиваційний лист: рекомендації до написання відкрити
Перелік документів для вступу відкрити
Строки реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ, терміни їх проведення переглянути