Триває виробнича цільова педагогічна практика у студентів-істориків

У студентів ІV курсу спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» триває виробнича цільова педагогічна практика в закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська. За словами студентів-практикантів, кожен із них задоволений своїм класом. Молоді педагоги відзначають, що учні дуже активні на уроках, задають багато цікавих запитань, доповнюють свої відповіді оригінальними відповідями, міркуваннями і роздумами щодо засвоєння знань з вітчизняної історії та всесвітньої історії. Студенти-практиканти зауважують, що з такими учнями легко і цікаво працювати, адже можна з ними проводити будь-яку навчальну і виховну роботу, сприяти розвиткові комунікативних, лінгвістичних, інформаційно-цифрових, соціальних, громадянських, управлінських, але, насамперед, фахових (предметних) компетентностей. Студентка СОІ–41 Яна Зельманович резюмує: «Дуже радіємо, що маємо змогу вчити історію саме таких дотепних, веселих, комунікабельних та креативних учнів».

Сподіваємося, що виробнича цільова педагогічна практика в ЗЗСО буде належним чином спрямована на конкретну професіоналізацію молодих педагогів-практикантів та збільшить можливості самореалізації майбутніх учителів, мобілізує особистісний потенціал та спонукатиме виявленню прихованих здібностей студента, забезпечить появі новаторських ідей у ситуації вирішення педагогічної проблеми, загалом допоможе усвідомленню та почуттю задоволення від власної діяльності.

• Виробнича цільова педагогічна практика у студентів-істориків
  • Урок проводить Христина Гук