Профорієнтаційна зустріч з учнями Івано-Франківського ліцею імені Романа Шухевича

2 березня 2020 р. в закладі загальної середньої освіти – Івано-Франківському ліцеї імені Романа Шухевича – доцент кафедри історії України і методики викладання історії Степан Йосифович Кобута та студент групи СОІ–41 Михайло Баран провели профорієнтаційні бесіди із учнями 5–Б і 6–Б ліцейних класів. Учням розповіли про галузі знань та умови вступу на різні спеціальності Факультету історії, політології і міжнародних відносин, організацію студентського життя і дозвілля. Студент Михайло Баран розказав про свій досвід навчання на спеціальності 014 «Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр». Учні цікавилися умовами вступу, перспективами працевлаштування після закінчення закладу вищої освіти. Бесіди пройшли за сприяння адміністрації ліцею, при активній участі вчителя історії і суспільствознавчих дисциплін, випускниці Факультету історії, політології і міжнародних відносин ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Христини Ярославівни Грабані.