Методична зустріч зі стейкхолдерами

31 березня 2020 р. о 15.00 год. для студентів ІV курсу ОР «Бакалавр» спеціальності 014 «Середня освіта («Історія)» відбудеться зустріч зі стейкхолдерами на тему «Як працевлаштуватися? Якими компетентностями має володіти сучасний випускник,щоб бути затребуваним?». Із випускниками зустрінуться: завідувач відділом суспільних дисциплін лабораторії суспільно-філологічних дисциплін Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Островський Валерій Васильович, заступник директора Івано-Франківського академічного ліцею Лемко Андрій Іванович, вчитель історії та правознавства Рогатинської гімназії Яновський Богдан Антонович, вчитель історії та правознавства, вчитель історії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура (м. Хмельницький) Михайлів Тарас Володимирович, фіналіст обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», вчитель історії Калуської гімназії Забавська Ольга Ігорівна.