Участь викладачів кафедри у роботі спеціалізованої вченої ради

Участь викладачів кафедри у роботі спеціалізованої вченої ради. 22.09.2020 р.

22 вересня 2020 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 35.051.12 по захисту дисертації Мовної Маріанни Василівни на тему: «Львів у туристичних путівниках другої половини XІХ – першої третини ХХ ст.)» на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

Участь у роботі ради взяли викладачі кафедри історії України і методики викладання історії професор Райківський І.Я., як член спеціалізованої вченої ради Д 35.051.12, та доцент Кобута С.Й., як офіційний опонент. Здобувачка Мовна М.В. успішно захистила дисертаційне дослідження, присвячене аналізу важливого жанру історичних джерел вітчизняної науки – туристичних путівників Львова другої половини XІХ – першої третини ХХ ст.

• Зліва направо: Кобута С.Й., к.і.н., доцент, офіційний опонент; Козицький А. М., к.і.н., доцент, науковий керівник; Мовна М.В., здобувач наукового ступеня, співробітник Львівської наукової бібліотеки НАН України; Голик Р.Й., д.і.н., старший науковий співробітник Інститут українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України, офіційний опонент