Конференція трудового колективу Факультету історії, політології і міжнародних відносин

11 червня 2021 р. онлайн відбулася конференція трудового колективу Факультету історії, політології і міжнародних відносин, в якій взяли участь викладачі кафедри історії України і методики викладання історії. На порядок денний винесене питання обрання виборних представників до Вченої ради університету від Факультету історії, політології і міжнародних відносин. Головуючою зборів обрано Л.В. Щербін.

За результатами голосування на підставі рекомендацій викладачів кафедр Факультету конференція трудового колективу Факультету історії, політології і міжнародних відносин обрала двох виборних представників до Вченої ради університету: доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри всесвітньої історії О.С. Жерноклеєва та доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри політології В.Й. Климончука.