В університеті відбувся хореографічний форум, присвячений Павлу Вірському

26 березня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся хореографічний форум, присвячений дню народженню українського танцівника і хореографа Павла Вірського.

Організатори – Івано-Франківський обласний осередок Національної хореографічної спілки України, Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття, Навчально-науковий інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Назвали захід «Культура – частина великого війська». Його мета – розвиток та популяризація хореографічного мистецтва серед дитячих та юнацьких колективів.

В Університеті переконані, що більшість з танцюристів стануть здобувачами вищої освіти у нашому навчальному закладі.

В програмі форуму викладачами кафедри сценічного мистецтва і хореографії були проведені майстер класи з класичного танцю, бойківського танцю, гуцульського танцю, іспанського танцю.

Свої хореографічні постановки продемонстрували танцювальні колективи Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.