Маслій Ольга

Ольга Маслій (сестра Андрея) – випускниця факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імена Василя Стефаника 2009 р., спеціалізувалась на кафедрі історії України.

З 2014 р. – вчитель основ християнської етики в Березівській гімназії Івано-Франківської міської ради. У 2013–2016 рр. – аспірантка кафедри історії України Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (заочна форма навчання). Кандидатська дисертація на тему «Жіночі чернечі спільноти УГКЦ у Галичині (1946–1989 рр.)» успішно захищена в 2016 р. у спеціалізованій вченій раді Університету (науковий керівник – доктор історичних наук, професор Райківський І.Я.). Водночас з 2019 р. працює в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого на посаді доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Життєве кредо Ольги Маслій – вислів святого апостола Павла «Можу все в тому, хто укріплює мене». «Усе, що маю, є даром від Бога. Моє завдання як педагога – дати основи релігійного виховання на глибоких історичних традиціях українського народу дітям».

Дякує викладачам за отримані знання і допомогу в творчій самореалізації.