Семанів Сніжана

Сніжана Семанів – випускниця спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)» ОР «Магістр» 2019 р. Магістерську роботу успішно захистила під керівництвом професора І.Я. Райківського, працює з 2021 р. в Рожнятівському ліцеї педагогом-організатором.

Сніжана Семанів відзначає: «Знання і досвід, отримані під час навчання, відображаються в моїй роботі, допомагають організовувати різноманітні заходи в школі – вистави, конференції, екскурсії та ін. Моя робота вимагає творчого підходу, вдаватися до цікавих і нестандартних рішень у проведенні заходів, створювати нові проєкти та ініціативи для підтримки учнівського розвитку. Моє завдання – не тільки навчати, але й надихати, сприяти самостійності та відкривати нові можливості для кожного учня. Однією з найбільших радощів у моїй діяльності як педагога-організатора є спостерігати за досягненнями своїх учнів».

Життєве кредо Сніжани Семанів: «Навчання – це робота серця. Вчитель завжди має вірити у потенціал кожного учня і допомагати йому розкривати його унікальність» (Гелен Келлер – американська письменниця, громадська діячка, викладачка).