Прунько Ігор

Ігор Прунько – випускник спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)» ОР «Магістр» (2018 р.). З жовтня 2019 р. працює асистентом-вчителя по інклюзії в початкових класах, а також вчителем історії 5-х класів, класним керівником 5-Б класу в Івано-Франківському ліцеї № 1 Івано-Франківської міської територіальної громади. Особливу роль у педагогічній діяльності молодого вчителя відіграє інклюзивна освіта.

Ігор Прунько відзначає: «Діти з особливими освітніми потребами (ООП) хочуть просто, щоб їх розуміли і відчували. Для них дуже важлива – підтримка. Тому, для того, щоб дитина зрозуміла, що ми від неї вимагаємо, нам спершу треба зрозуміти, що дитина хоче від нас. Тоді є процес у навчанні, певний розвиток. Учні з ООП мають ІПР (індивідуальну програму розвитку), яка створена з метою для реалізації успіху навчальних досягнень. У ліцеї № 1 є в наявності ресурсна кімната для дітей з ООП, де проводяться корекційні заняття, різні методи роботи асистента-вчителя.

Ігор Прунько намагається націлювати дітей бути морально-етичними у своєму повсякденні, бути «світлом для світу». Його педагогічне кредо, яке тільки кристалізується може трактуватися як: «Ви є світло для світу». Ігор Прунько також ставить пріоритет у вихованні та вивченні історії своєї держави – України. Працює на різних онлайн-платформах («МійКлас», Google Classroom та ін.). Під його керівництвом школярі приймають участь в олімпіадах на платформі «На Урок». Молодий педагог зі своїми вихованцями відвідує музеї, подорожує, націлює активно проводити своє життєве дозвілля.