Семко Анна

Анна Семко – випускниця спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)» ОР «Бакалавр» (2020 р.): «Свою професію я обрала свідомо, адже завжди знала, що хочу бути вчителем історії. Також мені дуже подобається робота з дітьми, адже що може бути краще, аніж доброта, щирість, позитивні емоції дітей. Після університету я змогла реалізувати себе в освітянській сфері. Зараз я працюю в Рожнятівському ліцеї «Заочна освіта» вчителем історії та громадянської освіти в 10–11 класах. Специфіка роботи з старшими класами полягає в тому, що це вже дорослі, сформовані особистості, які мають власну точку зору, певні життєві цінності, пріоритети. Вони відповідально ставляться до навчання, особливо до тих предметів, які їм цікаві. На уроках я використовую такі види роботи, які розвивають у них не тільки знання, але й вміння, навички, критичне та творче мислення, креативність, бажання спілкуватися, брати участь в обговореннях, дискусіях. Постійно готую наочні матеріали, використовую інтерактивні засоби навчання. Адже ми, сучасні вчителі, повинні бути «на одній хвилі» зі своїми учнями, і тільки тоді ми зможемо налагодити з ними контакт, та мотивувати до того, що потрібно саморозвиватися і формувати загальні та предметні компетентності.

Також я працюю керівником гуртка «Історичне краєзнавство» Рожнятівської філії ОДЦТКУМ. Мої вихованці – учні 5–7 класів. Це новий для мене досвід. Тут я маю можливість працювати творчо, креативно, самостійно моделювати свій план роботи. Разом ми здійснюємо пошуково-краєзнавчу, еколого-туристичну та фольклорно-етнографічну роботу. Мої учні дуже креативні, допитливі, позитивні, щирі та емоційні. Вони мене постійно надихають та мотивують. Разом ми – велика дружня родина!

Я вдячна рідному факультету за можливість реалізуватися та самовдосконалюватися. Тут працюють розумні, ерудовані, креативні викладачі, які завжди діляться своїми знаннями і ніколи не шкодують часу для нас, студентів. Тут панує тепла, дружня атмосфера!»