Іваськів Ігор

Ігор Іваськів – випускник факультету історії, політології і міжнародних відносин 2013 р., магістр (диплом з відзнакою). У 2011, 2012, 2013 рр. був призером ІІ етапу всеукраїнських студентських олімпіад з історії у м. Харкові та м. Луганську. Працює вчителем історії та правознавства Ріпинецької ЗОШ І–ІІ ступенів Бучацької міської територіальної громади Бучацького району Тернопільської області, класний керівник, керівник гуртків «Історичне краєзнавство» і «Джура» у Бучацькому ЦДЮТ «Сузір’я», голова Ради Патріотичного Клубу імені І. Богуна. Вчитель вищої категорії. За час своєї роботи підготував переможців та призерів всеукраїнських, обласних і районних етапів олімпіад з історії та правознавства, учасників Всеукраїнської олімпіади. Серед них. Кожного року вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» під керівництвом Ігоря Іваськіва стають переможцями і призерами обласних і Всеукраїнських етапів конкурсів пошуково-дослідницьких робіт, зокрема: «Моя Батьківщина Україна», Всеукраїнський конкурс учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення», «Роде наш красний, роде наш прекрасний», «Любіть Україну вишневу свою».

Ігор Іваськів займається науково-дослідницькою роботою. Сфера наукових інтересів: середньовічна історія та археологія Русі, історія козацтва, історія Бучаччини. Брав участь у міжнародних і Всеукраїнських конференціях, зокрема двічі був учасником міжнародних конференцій із серії «Colloqvia Russica» (м. Варшава, 2012 р.; м. Львів, 2017 р.), «Галич і Галицька земля» (м. Галич, 2018 р.), «Проблеми і перспективи наук в умовах глобалізації» (м. Тернопіль, 2013 р.). Автор восьми наукових статей.

У виховній діяльності увагу зосереджує на національно-патріотичному вихованні, вивченні українських звичаїв і традицій, дослідженні маловідомих сторінок історії рідного краю. Проводить історичні брейн-ринги, конкурси, квести. Бере участь в обласних змаганнях з туризму серед вчителів. Своїм прикладом заохочує дітей до занять спортом. Щорічно організовує туристичні походи і поїздки зі своїми учнями, які вже стали традиційними для його вихованців.

Ігор Іваськів резюмує: «Пишаюся і горджуся тим, що є випускником Інституту історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».