Ільків Євгенія

Євгенія Ільків – випускниця спеціальності «Історія» факультету історії, політології і міжнародних відносин ОР «Магістр» 2015 р. З вересня 2014 р. по сьогоднішній день працює вчителем історії у Грабицькій гімназії Отинійської селищної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області з неповним тижневим навантаженням. У 2020 р. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». З вересня 2017 р. переведена на посаду спеціаліста групи по централізованому господарському обслуговуванню управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації, а з лютого 2018 р. – на посаду головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації. З лютого 2021 р. – головний спеціаліст відділу розвитку соціальної сфери управління соціально-економічного розвитку Коломийської районної державної адміністрації.

Євгенія Ільків резюмує: «Без перебільшення можу сказати, що навчання в Університеті стало новою сторінкою мого життя, яка сповнена нових вражень, знайомств та знань. Мої роки на педагогічній ниві – це роки пошуків, роздумів та відкриттів, які перевернули все моє життя, протягом якого я навчаюсь».

Життєве кредо: «Не обіцяй добро чинити людям, а просто, якщо можеш, то зроби».

Педагогічне кредо: «Без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства, ні вільної України».

Євгенія Ільків так характеризує свій педагогічний досвід роботи: «Вчитель – це стиль життя. Мені цікаво не лише навчати дітей, а й виховувати в них любов до рідного краю, родини, вміння працювати, самостійно приймати рішення, бути добрими, чесними, відвертими. Завжди намагаюся знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи. Моє завдання, показати учням правильний шлях до знань і стати для них не просто викладачем, а справді «учителем життя», помічником, другом, до якого можна звернутися з будь-якого питання, з яким можна поділитися думками, проблемами та отримати цінну пораду. У своїй педагогічній діяльності в першу чергу іду в ногу з часом та використовую різноманітні інноваційні технології. Як вчитель, я комунікативна, конструктивна та мобільна, адже на сьогоднішній день замало мати міцні знання з предмету та володіти практичними вміннями та навичками. Ба більше, моя педагогічна компетентність складається не лише із ґрунтовних знань, вмінь і навичок, а й особистих якостей, моральної культури, демократичних цінностей, новаторського підходу і постійного самовдосконалення та пошуку. Надзвичайно вдячна усім викладачам, що супроводжували мене протягом довгих, але таких приємних років. Особливо хотіла б висловити подяку кафедрі історії України і методики викладання історії за невтомну працю, за великий талант, мудрість, знання, підтримку, любов та відданість справі, а також побажати вам, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!»