Студенти успішно захистили дипломні роботи на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти

Робочий тиждень між 16 і 20 грудня 2019 р. на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин насамперед ознаменований захистами студентами дипломних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти. Студенти денної і заочної форми навчання спеціальностей 014 Середня освіта (історія) і 032 Історія та археологія під науковим керівництвом викладачів кафедри історії України і методики викладання історії успішно захистили свої кваліфікаційні роботи. Члени державних екзаменаційних комісій визнали високий рівень підготовки та захисту студентських наукових досліджень, які готувалися під орудою викладачів кафедри історії України і методики викладання історії.

Студенти «молодших» курсів і професорсько-викладацький склад кафедри історії України і методики викладання історії Факультету історії, політології і міжнародних відносин вітають Вас шановні випускники-магістранти історики з успішним захистом Ваших дипломних робіт на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти та бажають ефективно втілити отримані в Університеті знання в своїй майбутній професійній діяльності!

Захист дипломних робіт