Навчальні курси у системі дистанційного електронного навчання «Coursera»

Викладачі кафедри історії України і методики викладання історії Людмила Дрогомирецька і Богдан Паска успішно завершили навчальні курси у системі дистанційного електронного навчання «Coursera» та отримали відповідні сертифікати. Під час проходження курсу «Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone» (викладач Амалія Стівенс (Amalia B. Stevens) із Джорджійського інституту технології (Georgia Institute of Technology), м. Атланта, шт. Джорджія, США) Богдану Пасці вдалося значно підвищити рівень спілкування англійською мовою під час коротких бесід (small talk), відеоконференцій та телефонних розмов. Особливо цікавим був курс «The Modern and the Postmodern (Part 1)» (професор Майкл Рот (Michael S. Roth), президент Весліанського університету (Wesleyan University), м. Міддлтаун, шт. Коннектикут, США). Завдяки чудовим та змістовним лекціям професора М. Рота відбулося ґрунтовне знайомство із філософією провідних світових мислителів XVIII–XIX ст. та розвитком ідеї модерну протягом цього періоду. У свою чергу, Людмила Дрогомирецька ознайомилася з методиками вдосконалення навчальної діяльності, пройшовши курс «Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects» (викладачі – Барбара Оклі (Dr. Barbara Oakley) та Терренс Сейновські (Dr. Terrence Sejnowski) із McMaster University (Канада).