Вечір пам’яті героїв Небесної сотні

21 лютого 2021 р. у місцевому Будинку культури м. Пустомити Львівської обл. відбувся вечір пам’яті героїв Небесної сотні – уродженців Пустомитівщини Андрія Дигдаловича, Миколи Паньківа, Богдана Ільківа, на якому був присутній доцент кафедри історії України і методики викладання історії Олег Єгрешій.

На цьому скорботному вечорі зібралися родина, друзі, побратими по Майдану вшанувати земляків – героїв Небесної сотні. Також були присутні духовенство УГКЦ, ПЦУ, представники органів влади, журналісти місцевих газет, жителі міста і навколишніх населених пунктів. Викладач кафедри Олег Єгрешій виступив з доповіддю, присвячену героям Небесної сотні Андрію Дигдаловичу, Миколі Паньківу, Богдану Ільківу. Під час заходу відбулася презентація книжки «Світлий слід лишаючи по собі», авторами якої виступили рідна сестра Андрія Дигдаловича – Олена Практика-Дигдалович і Олег Єгрешій.