Виховний захід «ГУТАБ (ГУЛАГ(sad): історія жаху»

10 грудня 2021 р. доцент кафедри історії України і методики викладання історії Тамара Галицька-Дідух провела для студентів першого і четвертого курсів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» виховний захід «ГУТАБ (ГУЛАГ(sad): історія жаху». Під час пізнавальної бесіди висвітлені різноманітні аспекти функціонування більшовицької машини смерті 1930–1950-х рр. в СРСР. Студенти ознайомилися із умовами утримання в’язнів, одягом, харчуванням, методами допитів у системі виправничо-трудових (офіційна назва у 1920-х рр. – концентраційних) таборів. Окремо обговорили долю жінок і дітей в умовах ув’язнення. На завершення студенти підбили підсумок, що більшовицька політика була спрямована на перетворення СРСР на один великий концтабір.