Виховний захід «Як розрізняти фейки»

12 лютого 2022 р. для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) та старшокласників шкіл м. Івано-Франківська доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Тамарою Галицькою-Дідух проведено виховний захід «Як розрізняти фейки». Зазначалося, що у сучасному світі надзвичайно важливо розуміти основні принципи функціонування різних видів засобів масової інформації, розрізняти й аналізувати фейкову інформацію, розуміти її вплив як на особистість, так і на загальні настрої у суспільстві, знати методи захисту від можливих негативних впливів у процесі масової комунікації тощо. У ході виховного заходу розглядалися поняття «маніпуляція», «фейк», «інформаційна війна», «пропаганда», та ін. Наводилася конкретні приклади фейкової інформації і способи її виявлення.