Участь в урочистому віче «Дух одвічної стихії» з нагоди вшанування пам’яті жертв комуністичного режиму

Викладач кафедри історії України і методики викладання історії Єгрешій Олег Ігорович 11 вересня 2023 р. узяв участь в урочистому віче «Дух одвічної стихії», присвяченому пам’яті жертв комуністичного режиму, які були похованими у Меморіальному сквері м. Івано-Франківськ. Віче було проведене з ініціативи громадсько-християнського руху «Клич».

Олег Єгрешій для учнів та ліцеїстів провів екскурсію «станиславівським некрополем», де поховані відомі українські військові та громадські діячі. Священнослужителі отець-доктор Василь Рак, Орест Путько та о. Роман Терлецький провели панахиду за тих, хто віддав своє життя у нелегкій боротьбі з ворогом за волю України. На заході були присутніми ліцеїсти Військово-спортивного ліцею-інтернату м. Надвірна та ліцеїсти м. Івано-Франківськ.