Вивчення особливостей розвитку шкільної освіти в Польщі

24 вересня 2023 р. керівник виробничої педагогічної практики к.і.н., доц. кафедри історії України і методики викладання історії Галицька-Дідух Тамара провела зустріч магістрантів спеціальності «Середня освіта (Історія)» з учителем історії Тechnikum, liceum TEB Edukacja у місті Варшава Володимиром Сухоручком. Колишній випускник нашого Факультету розповів про особливості шкільної освіти в Польщі, структуру, організацію навчального процесу. Магістранти задавали багато запитань щодо підтримки дисципліни, покарання і заохочення учнів в польських школах, статус вчителя в суспільстві, інклюзивну освіту і т. п. Володимир Сухоручко підкреслив високий рівень знань, умінь і навичок, отриманих у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. На думку В. Сухоручка, методика навчання історії в Прикарпатському університеті є в окремих питаннях навіть кращою, чим в Європі.