Змістовне лекційне заняття про академічну доброчесність в шкільній освіті

У понеділок 2 жовтня 2023 р. на лекції в рамках нормативного курсу «Методологія та організація наукових досліджень» зі студентами першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Магістр» в онлайн-режимі зустрілася заступник директора, вчителька-методист історії Богородчанського ліцею № 1 імені Олекси Гірника Надія Олександрівна Бугера. Тема лекції завідувача кафедри історії України і методики викладання історії професора Райківського І.Я. була присвячена академічній доброчесності в науковій діяльності та контролю за її дотриманням.

Одне з питань лекційного заняття охоплювало проблему академічної доброчесності в шкільній освіті. Н.О. Бугера на основі власного багатолітнього досвіду роботи в ЗЗСО цікаво і змістовно розповіла студентам-магістрам про особливості дотримання академічної доброчесності в ліцеї, зокрема на уроках, у краєзнавчо-дослідницькій діяльності учнів з історії в шкільній та позашкільній освіті тощо, дала відповіді на питання присутніх.