Навчально-виховний захід, присвячений роковинам утворення Української повстанської армії

16 жовтня 2023 р. в читальному залі суспільних наук Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся навчально-виховний захід, присвячений роковинам утворення Української повстанської армії. Заняття зі студентами-першокурсниками групи СОІ–11 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» провела кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії, академнаставник групи Тамара Вячеславівна Галицька-Дідух.

Викладач у яскравій формі розповіла про феномен УПА, причини та історію її виникнення, характер ведення бойових дій, їх поступове згасання, про роль і місце ОУН в УПА. Науковець підкреслила важливість вивчення історії даного періоду загалом та історії УПА зокрема, для розуміння історичних процесів того часу, героїзму і унікальності такого військово-політичного формування як УПА.

По закінчені заняття провідний бібліотекар відділу обслуговування науковою та навчальною літературою Ярослав Любомирович Галущак ознайомив студентів з тематичною книжковою виставкою «УПА – армія без держави».