Участь студентів першого курсу ОР «Бакалавр» у науковій конференції «Мовна політика і мовна ситуація в Україні»

Сьогодні, 26 жовтня, студенти групи СОІ–12 першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Олександр Тріщ та Ірина Бурак взяли участь у ХІІІ щорічній науковій конференції «Мовна політика і мовна ситуація в Україні» в рамках Тижня української писемності та мови, організованій Факультетом філології.

Так, Олександр Тріщ підготував повідомлення на тему «Лінгвоцид української мови в контексті репресій 30-х років ХХ століття», а Ірина Бурак – «Мовна деокупація». Були детально розглянуті та характеризовані аспекти історичного контексту репресії української мови в 30-х роках XX ст., та сучасності зокрема.