Змістовна лекція про дослідницькі технології вивчення історії в ЗСО у рамках внутрішньої академічної мобільності

У сучасних умовах особливо цінним є досвід академічних обмінів, коли студенти та викладачі різних університетів мають змогу почути думки колег, обмінятися ідеями, створювати спільні освітні продукти. 27 березня 2024 р. в рамках академічної мобільності розпочався спільний курс лекцій та семінарів для здобувачів освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Історія) ОР «Магістр» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Важливо, що студенти в процесі підготовки до цієї відповідальної роботи познайомилися з магістерськими програмами приймаючої сторони, детально вивчили ОП, самі вибрали ті навчальні дисципліни, які вважають корисними для свого професійного та особистісного росту.

Цього дня для студентів першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Магістр» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доцент кафедри історії України, гарант освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Магістр» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ганна Скорейко прочитала лекцію «Дослідницькі технології вивчення історії в ЗСО». Тема надзвичайно актуальна, зважаючи на необхідність готувати майбутніх вчителів до роботи у нових умовах, коли Україна потребує творчих, креативних, здатних вирішувати нові життєві та суспільні задачі людей.

На початку лекції доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України і методики викладання історії, гарант освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Магістр» Ігор Райківський і доцент цієї ж кафедри, гарант освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Андрій Королько привітали учасників спільного академічного проєкту, взяли участь у подальшому обговоренні лекції.

Крім теоретичного осмислення та прикладного значення запропонованого матеріалу студенти відзначили користь академічних обмінів. Продовжуємо співпрацю!