День університету-2024

14 травня запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів, викладачів, ветеранів, працівників, випускників, гостей, друзів, партнерів та представників ЗМІ відзначити День Університету та 153-ю річницю з Дня народження нашого патрона Василя Стефаника.

– О 10:00 збираємося біля пам’ятника Василю Стефанику!

– О 10:10 – урочистість вручення дипломів почесних професорів Університету та вручення академічних нагород імені Василя Стефаника.

– Об 11.00 у виставковому центрі ПНУ – «Сніданок з Василем Стефаником».

– О 13.00 на площі Університету біля входу з вул. Шевченка стартує найцікавіший науковий пікнік «Наука заради миру», а також унікальні театральні перформанси від наших студентів.

– О 13:45 також на площі Університету біля входу з вул. Шевченка розпочнеться захоплюючий квест «Стефаниківський університет» для переможців онлайн-вікторини.

– О 14:45 – фініш квесту на площі Університету та урочисте нагородження його переможців.

– О 15:00 на нашій площі – сюрприз-подарунок Університету і місту – флешмоб у виконанні студентів.