Перегляд пізнавального художнього фільму про плеяду українських письменників доби «Розстріляного відродження»

16 травня заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Тамара Галицька-Дідух разом з учнями 11 класу Католицького ліцею імені святого Василія і студентами першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» були на стрічці Тараса Томенка «Будинок “Слово”. Нескінчений роман». Після перегляду фільму обговорювали фільм, який присвячений «Розстріляному відродженню». Автору вдалося майже неможливе – зробити головними героями фільму всіх мешканців будинку «Слово». Заповненість кадрів, символізм, музика, звук, смак… Усе зроблено з професійною точністю, але головне у цьому фільмі… Не хочемо спойлерити, тому закликаємо студентів нашого факультету насолодитися талановитою роботою Тараса Томенка.