Участь Олега Єгрешія у XXXIV-ій Міжнародній науковій конференції «Історія релігій в Україні»

20–21 травня 2024 р. доцент кафедри історії України і методики викладання історії Олег Єгрешій узяв участь у XXXIV-ій Міжнародній науковій конференції «Історія релігій в Україні». Організаторами конференції виступили: Інститут релігієзнавства – філія Львівського музею історії релігії, Інститут української археографії та джерелознавства імені Михайла Грушевського НАН України, Інститут філософії імені Григорія Сковороди НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та Центр релігійної культури ім. Ігоря Скочиляса Українського католицького університету.

Конференція відбулася у приміщенні Львівського музею історії релігії. Робота велася у секціях: «Дохристиянські культи», «Історія християнства», «Археологічні, сакральні та письмові пам’ятки», «Філософські та богословські аспекти релігійності», «Виклики ХХІ століття». До учасників наукового форуму звернулися: начальник відділу релігій та національностей Василь Дорош; д.і.н., директор Інституту української археографії та джерелознавства імені Михайла Грушевського НАН України Георгій Папакін; д. філос. н., провідний науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАНУ Людмила Филипович; старший науковий співробітник Львівського музею історії релігії Володимир Гаюк; директор Львівського музею історії релігії Орест Малиць та к.і.н., в. о. зав. відділом Інституту релігієзнавства, зав. відділом нової історії України Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Ірина Орлевич. Сестра ЧСВВ Дарія (Світлана) Турків презентувала свою роботу «Сестри Чину святого Василія Великого у Східній Галичині наприкінці ХІХ – у першій половині ХХ століть: служіння та просвіта», яка вийшла друком у 2023 р.