Участь у конференції «Україна крізь призму війни»

27 травня в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбулася Всеукраїнська конференція на тему «Україна крізь призму війни». З вітальними словами виступили Тетяна Бойко – начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації та Ігор Райківський – завідувач кафедри історії України і методики викладання історії, доктор історичних наук, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, член президії Івано-Франківської обласної організації НСКУ.

З науковою доповіддю «Воєнні злочини російської федерації в Бучі і Бородянці (лютий-березень 2022 р.)» виступила Тамара Галицька-Дідух, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.