Вітаємо нових професорів, доцента та доктора наук ПНУ!

Сьогодні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося чергове засідання Вченої ради.

Ректор Університету, професор Ігор Цепенда розпочав засідання хвилиною мовчання у пам’ять про співвітчизників, котрі загинули у боях з російським агресором.

Далі ректор урочисто вручив атестати професорів та побажав плідної праці професору кафедри математичного і функціонального аналізу, доктору фізико-математичних наук Тарасу Василишину, доктору педагогічних наук, професору кафедри початкової освіти Галині Русин, професору кафедри цивільного права, доктору юридичних наук Ігорю Мироненку.

Також Ігор Цепенда вручив атестати та привітав із вченими званнями доцента кафедри міжнародних відносин Петра Гаврилишина.

Дипломом доктора наук за спеціальністю «Гроші, фінанси і кредит» відзначений доцент кафедри фінансів Тарас Сус.

Під час засідання було розглянуто низку питань згідно порядку денного. Зокрема, з доповіддю про стан та перспективні напрями навчально-методичної роботи на факультеті філології виступив декан факультету філології, професор Роман Голод.