Поминальна служба за другом та партнером Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, одним з перших меценатів відновлення Обсерваторії на горі Піп Іван, колишнім Почесним консулом України у м. Жешуві, 54-річним відомим польським бізнесменом Єжи Кшановським відбудеться сьогодні, 14 червня, в Костелі Христа Царя за адресою вулиця Вовчинецька, 92, Івано-Франківськ о 18:00.
Поминальна служба за Єжи Кшановським
![](https://kiu.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/56/2024/07/vichna-pamiat.-iezhy-kshanovskyj.-7.06.2024-r.jpg)