ПНУ: перший в області, ТОП-5 класичних університетів та сьомий серед усіх найкращих університетів України!

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника увійшов в п’ятірку кращих класичних університетів України, займає сьоме місце у ТОП-10 найкращих університетів України та є традиційно ПЕРШИМ у рейтингу закладів вищої освіти Івано-Франківської області!

Такі дані опубліковано у Консолідованому рейтингу-2024 закладів вищої освіти на освітньому порталі Освіта.ua.

Для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використано дані найбільш авторитетних серед експертів і засобів масової інформації національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця освітніх закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт».