Ознайомча екскурсія студентів-першокурсників Університетом

12 вересня студенти першого курсу (групи СОІ–11 і СОІ–12, академнаставники – викладачі кафедри історії України і методики викладання історії Богдан Савчук і Андрій Королько) спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія та громадянська освіта) ОР «Бакалавр» (денна форма навчання) Факультету історії, політології і міжнародних відносин під час екскурсії знайомилися з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника. Першокурсники/-ці дізналися про патрона нашого Університету, здобутки і цінності закладу вищої освіти, додаткові можливості для дозвілля і відпочинку студентської молоді, фонди Наукової бібліотеки (джерело знань та пізнання) та багато інших корисних дороговказів для подальшого навчання!

Сподіваємося, що роки набуття карбів знань в стінах вищого навчального закладу пройдуть цікаво та результативно, а Університет стане справжньою «Alma mater»!