Участь у роботі конференції «Патріарх Йосиф Сліпий. Мученик за віру в Господа»

26 вересня 2024 р. професор кафедри історії України і методики викладання історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Пилипів І. В. та доцент цієї ж кафедри Єгрешій О. І. узяли участь у регіональній конференції «Патріарх Йосиф Сліпий. Мученик за віру в Господа», присвяченій верховному архієпископові, кардиналу, главі УГКЦ Йосифові Сліпому. Організаторами заходи виступили управління культури та релігії Івано-Франківської ОДА, ОО ВУТ «Просвіта», Громадсько-християнський рух «Клич» та Місійне Згромадження Святого Апостола Андрія.

Мета заходу – об’єднання зусиль християн України навколо єдності Церкви і народу. За задумом організаторів, приклад життя Йосифа Сліпого слугуватиме для вірних дороговказом у їхньому повсякденному житті.

Захід відбувся у Музеї шани Тараса Шевченка у приміщенні Народного дому «Просвіта» (вул. М. Грушевського, 18) у м. Івано-Франківськ. З доповідями виступили: кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Єгрешій О. І., кандидат філософських наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Івано-Франківської академії ім. св. Івана Золотоустого Савчук О. І., брат Климент Туркевич МЗСАА. На заході були присутні семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. священномученика Йосафата та ліцеїсти ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради.