Пізнавальне заняття в Науковій бібліотеці університету про російсько-українські відносини та конфлікти

2 жовтня у читальному залі суспільних наук Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника до Дня захисників і захисниць України доцент кафедри історії України і методики викладання історії факультету історії, політології і міжнародних відносин, кандидат історичних наук Степан Кобута і провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Ярослав Галущак провели виховну патріотичну годину зі студентами групи СОІ-22.

Викладач і академнаставник групи СОІ–22 Степан Йосифович Кобута розповів студентам про необхідність знання вітчизняної історії, про історичну тяглість російсько-українських відносин і конфліктів, про війну 2014–2024 рр., її причини, хід і наслідки. Студентка групи СОІ–31 Анна Біднік дуже цікаво і змістовно розкрила роль жінок в українському національно-визвольному русі 1940–1950-х рр. Бібліотекар Ярослав Любомирович Галущак навів приклад із родинної історії, а також ознайомив студентів з літературою даної тематики, що викликало зацікавлення у студентів.