Студенти та викладачі провели благодійне караоке-шоу для підтримки ЗСУ

17 жовтня студенти та викладачі освітніх програм «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Менеджмент соціальних проєктів та культурних індустрій» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели чергове практичне заняття для закріплення фахових компетентностей та в межах дисциплін, таких як «Історія видовищних мистецтв», «Організація івентивних заходів», «Управління проєктами та цільовими у соціокультурній сфері», а також «Реклама та PR-технології».

Особливістю заходу стало відновлення традиційного караоке-шоу «На сотці», яке цього року носило благодійний характер. Усі зібрані кошти підуть на підтримку Збройних сил України.

Студенти й викладачі не лише продемонстрували свої організаційні вміння, але й активно долучились до збору коштів.

Ведуча шоу доцентка Олена Дутчак нагадала глядачам, що голосування за учасників здійснювалось за допомогою донатів, а перед глядачами була розташована скринька для додаткових пожертв.

У п’яти раундах конкурсу взяли участь талановиті співаки, де кожен учасник отримував підтримку у вигляді гучних оплесків від глядачів.

Перемогу здобула студентка Іванна Думанська (Олимжон), яка завоювала серця присутніх своїм виконанням у фіналі. Переможці та учасники караоке були нагороджені заохочувальними призами. Зокрема, фіналістам було презентовано сувенірну продукцію з корпоративною символікою кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту.

Присутні високо оцінили повернення до традиції проведення цього заходу. Глядачі зазначали, що шоу вдалося на славу, а атмосфера була теплою та емоційною.

Один зі студентів поділився своїм враженням: «Це чудова можливість і допомогти нашим військовим, і весело провести час. Дуже раді, що такі заходи знову повертаються».

Інший глядач відзначив: «Цього року шоу відчувалось ще більше значущим, адже все, що ми робимо, має реальний вплив на наших героїв».

Караоке-шоу «На сотці» вже стало невід’ємною частиною культурного життя Університету, і цей рік не став винятком, даруючи незабутні враження як учасникам, так і глядачам.