23 жовтня 2024 р. студенти груп СОІ–11 і СОІ–12 спеціальності 014 Середня освіта (Історія та громадянська освіта) ОР «Бакалавр» (денна форма навчання) спільно з академнаставниками, викладачами кафедри історії України і методики викладання історії Б.Р. Савчуком і А.З. Корольком відвідали кінотеатр «Космос» та переглянули українську історичну драму «Щедрик». Офіційний трейлер цього документального фільму режисера Володимира Сидька вийшов 16 серпня 2024 р., а у прокат в Україні – у другій половині вересня 2024 р.
У фільмі розповідається про нашого земляка, талановитого хлопця Дмитра Коцюбайла, уродженця с. Бовшів (народився у с. Задністрянське) Галицького району, який навчався в м. Івано-Франківську на художника, саме тому його позивний Да Вінчі. Дмитро Коцюбайло відстоював справедливість на Майдані під час Революції Гідності, а з початком війни, 18-річним хлопцем, вирушив на фронт. У 2021 р. Дмитро став першим добровольцем, який був за життя удостоєний звання Героя України. Навесні 2022 р. очолювану ним з 2016 р. штурмову роту перетворено на окремий штурмовий батальйон «Вовки Да Вінчі». Батальйон приймав участь у багатьох боях. Останнім для Дмитра став бій за м. Бахмут Донецької обл. навесні 2023 р.
Документальний фільм «Да Вінчі» створено у пам’ять про видатного добровольця Дмитра Коцюбайла. Режисер фільму Володимир Сидько записав спогади про Дмитра його родичів та побратимів. Серед них – його мати Оксана Коцюбайло, сестра Мар’яна Коцюбайло, наречена та керівниця медичної служби батальйону «Вовки Да Вінчі» Аліна Михайлова. Своїми думками про Дмитра діляться також визначні особистості: Головнокомандувач Збройних сил України (2021–2024) Валерій Залужний, командир батальйону «Вовки Да Вінчі» Сергій Філімонов, а також інші побратими, які разом із ним пройшли шлях від часів антитерористичної операції до широкомасштабного російського вторгнення.
Перегляд документального фільму «Да Вінчі» виявися для студентів емоційним та змусив задуматися над цінністю свободи, самопожертви і патріотизму. Кінострічка також спонукала до виокремлення тези: діяльність «Да Вінчі» (Дмитро Коцюбайло) є прикладом для наслідування сучасної студентської та учнівської молоді в умовах захисту нашої держави від ворога.