12 лютого Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника гостинно відкрив двері для старшокласників у рамках Stefanyk Info Day. Захід став чудовою можливістю для майбутніх абітурієнтів познайомитися з університетом, дізнатися більше про навчальні програми та відчути справжню атмосферу студентського життя.
З вітальним словом до гостей звернувся в.о. ректора університету Ігор Цепенда: «Наш університет – це не лише найстаріший, а й один із найрейтинговіших у країні. Тут навчаються понад 17 тисяч студентів, які отримують якісну освіту, беруть участь у міжнародних програмах і здобувають унікальний досвід. Запрошую вас ближче познайомитися з нашими можливостями – переконаний, що ви захочете стати частиною великої університетської родини!».
Учасники Stefanyk Info Day відвідали різноманітні інтерактивні локації.
Фізико-технічний факультет здивував гостей вражаючими фізичними експериментами, знайомством із розумними системами та сучасними лабораторіями.
Факультет психології підготував арт-терапію, психологічні ігри та тестування VR-окулярів.
Факультет історії, політології і міжнародних відносин запропонував квести, бізнес-ігри, майстер-класи з переговорів та археологічну виставку. Викладачі та студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин організували цікаві інтерактивні локації для потенційних абітурієнтів.
Загальну координацію роботи Факультету проводив відповідальний за проведення профорієнтаційної роботи, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Богдан Паска. Студентки спеціальності «Середня освіта (Історія)» Наталія Шепітак, Лілія Басіста, Вікторія Трінчук, Олена Кулакевич, Христина Мельник, Августина Пишнюк і Ангеліна Стефлюк під керівництвом доцента Богдана Паски організували для гостей свята цікаву вікторину щодо розгадування загадок з історії України. Студентки Діана Зобків та Вікторія Мочернюк забезпечили присутність учнів із Ліцею №21 м. Івано-Франківська.
До проведення заходу долучилася представницька делегація викладачів факультету на чолі із заступником декана, доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Андрієм Міщуком. Технічну сторону організації свята допомагали забезпечити асистент кафедри Богдан Савчук та старша лаборантка Іванна Палійчук.
Усього викладачі і студенти Факультету зуміли провести профорієнтаційні розмови із кількома десятками потенційних абітурієнтів. Захід вирізнявся атмосферністю та великим ажіотажем серед гостей університету.
Stefanyk Info Day подарував учасникам не лише корисну інформацію, а й незабутні враження і памʼятні подарунки! Чекаємо вас на наступних зустрічах, щоб разом зробити крок до щасливого майбутнього! Запрошуємо креативну молодь на навчання на спеціальність «Середня освіта (Історія)»!