Методична нарада щодо написання дипломних робіт для студентів ІV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр»

27 квітня 2022 р. відбулася методична нарада щодо змістового написання і правильного технічного оформлення дипломних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для студентів ІV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» (денна і заочна форма навчання). Організаторами проведення конференції виступили:

– завідувач випускової кафедри історії України і методики викладання історії доктор історичних наук, професор Райківський І.Я., який поінформував студентів про особливості завершального етапу підготовки дипломних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та механізм їх захисту перед Екзаменаційною комісією (ЕК), графік роботи цієї комісії;

– гарант ОП спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» кандидат історичних наук, доцент Галицька-Дідух Т.В., що, як член Екзаменаційної комісії, розкрила вимоги до написання окремого розділу навчально-методичного характеру дипломної роботи на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, в якому висвітлюються можливості використання зібраного й опрацьованого матеріалу в шкільній освіті;

– кандидат історичних наук, доцент Королько А.З., у виступі якого було розкрито загальні правила посилань у дипломних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти згідно останніх вимог та оформлення списку використаних джерел і додатків;

– кандидат історичних наук, доцент Міщук А.І., який ознайомив студентів про графік подачі студентських робіт на перевірку на рівень академічної доброчесності (антиплагіат).

Проведена нарада була корисною для випускників освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр», які, згідно наказу Університету від 26 квітня 2022 р. № 194 «Щодо перевірки студентських кваліфікаційних робіт на оцінку рівня унікальності», мають здати свої дипломні роботи на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для перевірки на антиплагіат до 24 травня включно для студентів денної форми навчання і до 27 травня включно для студентів заочної форми навчання. Загалом схема подання дипломних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти залишається незмінною порівняно з минулим навчальним роком: студенти надсилають роботи своїм науковим керівникам, які, в свою чергу після відповідного редагування, передають їх відповідальному за цю ділянку доценту Міщуку А.І. одним електронним листом на електронну пошту andrii.mishchuk@pnu.edu.ua, згідно графіку не пізніше 17:00 год. Файли робіт необхідно надсилати у форматі Word. Підписувати: назва файлу Прізвище студента_Прізвище керівника – українською мовою (у випадку наявності однофамільців додавати ініціали студента). Не підписані файли будуть повертатися.