Участь у науковій конференції «Українська повстанська армія у боротьбі з тоталітарними режимами: історія та сучасність»

У рамках співпраці Університету із закладами загальної середньої освіти 9 травня 2022 р. кандидат історичних наук, асистент кафедри історії України і методики викладання історії Богдан Паска взяв участь у науково-практичній онлайн-конференції «Українська повстанська армія у боротьбі з тоталітарними режимами: історія та сучасність» на відзначення 80-ї річниці створення УПА та 77-ї річниці капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Конференція відбулася на базі Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради. Богдан Паска звернувся із привітальним словом до учасників конференції та запросив ліцеїстів на навчання до Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На розгляд учасників конференції було представлено тему «Вплив УПА на український рух спротиву другої половини ХХ ст.».

У конференції взяли участь директор Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Мирослав Янишівський, учитель історії та правознавства цього ж ліцею Марія Остап’юк-Субичева, провідний науковий співробітник Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С. Бандери Анна Чорній, а також 9 ліцеїстів. Модератором дискусії виступив вчитель історії ліцею-інтернату, кандидат історичних наук Андрій Яворський.

Програма ліцейної онлайн-конференції по УПА. 9.05 2022 р.