Участь у міжнародній науковій конференції, присвяченій історії релігій в Україні

22–23 травня 2023 р. у Львівському музеї історії релігії відбулася ХХХІІІ Міжнародна наукова конференція «Історія релігій в Україні» організована Інститутом релігієзнавства – філією Львівського музею історії релігії. Співорганізаторами конференції виступили: Інститут філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, відділ нової історії України Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, Центр релігійної культури імені Ігоря Скочиляса та програма УКУ «Київське християнство».

Одним із учасників конференції і доповідачів під час роботи секції №1 «Церква в історико-культурному розвитку. Виклики ХХ століття» був кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Олег Ігорович Єгрешій. Він виступив із доповіддю на тему «Кримінальна справа єпископа Івана (Лятишевського) як джерело вивчення повсякденного життя греко-католицького духовенства».