Участь Богдана Паски у черговому засіданні експертної комісії з історії

16 серпня 2023 р. старший викладач кафедри історії України і методики викладання історії Богдан Паска взяв участь у засіданні експертної комісії з історії Міністерства освіти і науки України – вперше в якості члена комісії. Головував на засіданні завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Інституту історичної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, д.і.н., проф. Потильчак Олександр Валентинович (голова експертної комісії), секретарем була старший науковий співробітник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в НУШ Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», к.і.н. Гурська Олена Костянтинівна.

Під час засідання було розглянуто 8 об’єктів грифування – модельних навчальних програм (МНП) із курсів «Історія України», «Всесвітня історія», «Історія єврейського народу», призначених для учнів 5–9 класів. У ході засідання декілька МНП рішенням експертної комісії було відправлено на доопрацювання через досить серйозні зауваження зі сторони експертів. Богдан Паска представив на розгляд комісії експертний висновок на МНП з навчального курсу «Історія України. 7–9 класи». Висновок експерта був підтриманий і затверджений експертною комісією.