Пізнавальний квест з історії України

В рамках дисципліни «Методика навчання історії» (викладач – доцент Тамара Галицька-Дідух) студенти третього курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» підготували і провели для студентів першого курсу цієї ж спеціальності квест.

Квест був побудований так, що на кожній зупинці потрібно було виконати завдання, в якому закодована наступна локація. Ці завдання неможливо було пройти без глибоких знань з історії Київської Русі, козацтва, УПА та інших сторінок української історії, з чим першокурсники впорались на відмінно. В результаті всі учасники квесту отримали море позитивних вражень і змогли проявити свої найкращі розумові здібності, логіку та спритність, а студенти третього курсу виявили організаційні якості і креативність.