Виховний захід «Коли мрія це easy»

21 січня 2024 р. для учнів старших класів шкіл м. Івано-Франківська і першокурсників Факультету історії, політології і міжнародних відносин доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Тамарою Галицькою-Дідух проведений виховний захід «Коли мрія це easy». Коли людина говорить слова «Я талановита(ий)» сама(ий) собі, що вона відчуває? Сором чи гордість? Більшість людей відчувають збентеження. Нерозуміння своєї цінності призводить до стану розчарування в собі та житті в цілому. Це перший крок до проживання днів «як усі», без особливої радості.

Під час зустрічі обговорювали унікальність кожної людини і необхідність реалізації мрій. Наводили приклади молодих хлопців і дівчат з України, Європи, США, Азії, які стали успішними до 25 років. Саме на базі нашого Факультету студенти можуть реалізувати унікальність.