Тріумф у Греції: наш «Дивоцвіт» підкорив міжнародну сцену!

Ансамбль танцю «Дивоцвіт» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник – кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Ольга Квецко) здобув перше місце на Міжнародному фестивалі «Neos Marmarаs Cup 2024» у Греції.

Захід проходив з 28 травня по 1 червня та зібрав талановитих танцівників з усього світу.

Колектив вразив журі й глядачів своїм виконанням українських танців, підкресливши багатство та різноманітність національної культури.

Оцінювання проводилось за високими стандартами, і колектив зміг показати найкращі результати серед численних учасників.

«Дивоцвіт» не лише продемонстрував технічну майстерність, а й передав емоційний заряд та дух українського народу. Їхній виступ викликав захоплення у всіх присутніх, що свідчить про високу якість підготовки ансамблю та професіоналізм керівника Ольги Квецко.

Ця перемога є важливим досягненням не лише для колективу, але й для всього Університету та країни. Ми пишаємося нашими дівчатами, які гідно представили Україну на міжнародній арені. Вони довели, що українська культура займає важливе місце в світовому мистецтві.

Дякуємо учасницям ансамблю танцю «Дивоцвіт» за їхню відданість, майстерність і наполегливість. Вони стали справжніми амбасадорами нашої країни, показавши всьому світу красу та велич українського танцю.

Бажаємо ансамблю «Дивоцвіт» нових творчих досягнень і перемог у майбутньому!