Передано 5 FPV-дронів захисникам України!

8 квітня профком студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочав масштабний збір коштів на FPV-дрони для наших військових. Завдяки спільним зусиллям небайдужих студентів, викладачів та працівників Університету вдалося зібрати 270 тисяч гривень. За ці кошти було придбано 16 FPV-дронів, які стануть важливим підсиленням для захисників України.

Вчора, 30 липня, передали 5 дронів окремій службі безпілотної авіації Української добровольчої армії. Планується, що решту FPV-дронів також буде передано до інших підрозділів, які потребують технічної підтримки для виконання бойових завдань.

Ці дрони допоможуть нашим воїнам ефективніше виконувати свої завдання на передовій, захищати наш спокійний сон та наближати перемогу.

«Висловлюю вам велику вдячність за те, що ви долучаєтеся до таких зборів. Війна триває і ми всіма своїми силами маємо підтримувати наших військових», – підкреслив голова профкому студентів Університету Назарій Дюк.