Змістовне заняття у Науковій бібліотеці про вибір педагогічної професії вчителя історії

20 вересня у читальному залі суспільних наук Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доцент кафедри історії України і методики викладання історії факультету історії, політології і міжнародних відносин, кандидат історичних наук, гарант ОП 014.03 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Андрій Королько провів заняття з дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему «Особливості педагогічної діяльності». Заняття зі студентами груп СОІ–11 та СОІ–12 пройшли цікаво, змістовно і пізнавально, з використанням ТЗН, що викликало інтерес у студентів. Зокрема, на двох заняттях розглядалися дискусійні питання, які стосувалися сутності і функції педагогічної діяльності, становлення і розвитку педагогічної професії, особливостей педагогічної професії, професіограми вчителя.

Наприкінці провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Ярослав Любомирович Галущак коротко ознайомив першокурсників зі структурою та роботою бібліотеки, провів огляд навчальної літератури, ознайомлюючу екскурсію приміщеннями бібліотеки. На абонементі навчальної та наукової літератури частина студентів за бажанням отримала читацький квиток і стали читачами нашої бібліотеки. Бажаємо студентам приємного та цікавого навчання!