Тематичний книжковий огляд «Ми, браття, козацького роду!», присвячений Дню українського козацтва

8 жовтня у читальному залі суспільних наук Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Кобута С. Й. і провідний бібліотекар НБ Галущак Я. Л. зі студентами групи СОІ–21 ОР «Бакалавр» в рамках читання дисципліни «Історія України середини ХVІ – ХVІІІ ст.» провели тематичний книжковий огляд «Ми, браття, козацького роду!», присвячений Дню українського козацтва.

Під час огляду викладач розповів студентам про важливість козаччини в історії України та необхідність вивчати джерела з історії України. Бібліотекар ознайомив студентів із навчальною, науковою та джерельною літературою залу, коротко розповів про її авторів та дослідників даного періоду. Студенти із зацікавленням переглядали книги, з особливим інтересом гортали сторінки передруків козацьких літописів. Загалом огляд пройшов компактно, цікаво та змістовно.