Пізнавальна розмова зі студентами про особливості культури в періоди Української революції та Другої світової війни

28 і 29 вересня кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Тамара Галицька-Дідух обговорювала зі студентами четвертого курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Історія) і 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» особливості культури в період Української національно-демократичної революції і в період Другої світової війни.

Постійна зміна влади, війни та політична нестабільність мали значний вплив на розвиток української культури. Незважаючи на складні обставини, українські діячі прагнули зберегти національну культуру, що стало важливим елементом у боротьбі за незалежність. Культура – це основа національної ідентичності, через дослідження якої українці краще усвідомлюють своє коріння, розуміють історію свого народу та зберігають зв’язок із минулим. Знання і популяризація цієї тематики є актуальними в умовах війни, адже культура є важливим інструментом захисту національної ідентичності та боротьби проти агресії. Також українська культура є потужним інструментом «м’якої сили» на міжнародній арені. Її популяризація допомагає створювати позитивний імідж країни за кордоном.