Наш «Дивоцвіт» – лауреат І ступеня VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського

Ансамбль танцю «Дивоцвіт» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника став лауреатом І ступеня VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського в Номінації К1 (колективи спеціальних навчальних закладів культури і освіти ІІІ, ІV рівня акредитації). Керівник – кандидат мистецтвознавства Ольга Квецко.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського проводиться з метою збереження і розвитку народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізації організаційно-творчої діяльності.

Фестиваль збирає кращі хореографічні колективи країни. Відбувається він раз на три роки у три тури: перший – обласний; другий – регіональний, третій – всеукраїнський.

Також наш ансамбль танцю «Дивоцвіт» візьме участь в Гала-концерті переможців, який відбудеться в Київській опері!