Профорієнтаційна розмова з учнями Тишківського та Чернелицького ліцеїв на Коломийщині

11 жовтня 2024 р. доцент кафедри історії України і методики викладання історії Богдан Паска відвідав творчий вечір молодої науковиці, письменниці, працівниці Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки Ганни Паски. Захід відбувся у приміщенні Музею-садиби родини Шухевичів у с. Тишківці Коломийського району. Ведучою вечора виступила завідувачка музею Марія Підлеснюк, серед учасників були бард-музикант Євген Ротерман, аматорський народний колектив «Ровесниці», мешканці с. Тишківці, а також учні старших класів Тишківського ліцею Городенківської міської ради та Чернелицького ліцею Чернелицької селищної ради (обидва – Коломийського р-ну).

Богдан Паска під час свого виступу розповів учням про можливості продовження їх навчання у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, повідомив про особливості та специфіку освітньої програми «Середня освіта (Історія та громадянська освіта). Здобувачі середньої освіти отримали цінну інформацію про перспективи працевлаштування після завершення навчання на спеціальностях Факультету історії, політології і міжнародних відносин. Викладач запросив учнів Коломийщини вступати на навчання саме до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Також було наведено контакти із учителями історії відповідних ліцеїв і сформовано передумови розширення їх подальшої співпраці із кафедрою історії України і методики викладання історії.